Par Mums

Savā darbā mēs augstu vērtējam nestandarta pieeju un meklējam netriviālus risinājumus, lai mūsu veidotie pasākumi uz visiem laikiem paliktu mūsu dārgo klientu atmiņā!

Mēs esam pārliecināti, par radošiem cilvēkiem nekļūst, bet gan piedzimst. Tāpēc mēs neizvēlējāmies profesiju, bet profesija izvēlējās mūs!

Marija Ovčaruka smaida

Savā darbā mēs augstu vērtējam nestandarta pieeju un meklējam netriviālus risinājumus, lai mūsu veidotie pasākumi uz visiem laikiem paliktu mūsu dārgo klientu atmiņā.

Ikvienam sapņi ir atšķirīgi, un arī to īstenošanas veidi ir atšķirīgi. Neatkarīgi no tā, vai tā ir mājīga ceremonija pasaku mežā vai karaliska uzņemšana, kas pārsteidz ar greznību un varenību, mūsu komanda spēs realizēt visas jūsu visdziļākās vēlmes! Mēs radām augstas kvalitātes un harmoniskus dekorus pilnīgi dažādos stilos.

Dizaina koncepcijas izstrādes laiks ir atkarīgs no apjoma. Nelielu pasākumu var noorganizēt nedēļas laikā, bet liela mēroga pasākumam ir nepieciešamas vismaz divas nedēļas līdz vienam mēnesim. Lai dekorācijas izskatītos vieglas, skaistas un harmoniskas.

Izstrādājot koncepciju, vispirms ir svarīgi ņemt vērā vietu, kurā notiks kāzas, jo no tā ir atkarīga gan tāme, gan īstenošanas laiks. Principā ir iespējams realizēt visus sapņus, pat visnereālākos. Mūsu profesionāļu komanda, katrs savā jomā, spēj atrisināt jebkurus noteiktus uzdevumus pat ļoti īsā laikā.

ArtEvent komanda

Ļaujiet mums izveidot jums neaizmirstamas kāzas un jebkuru citu pasākumu! Izmantojiet mūsu kalkulatoru vai apskatiet standarta piedāvājumus

Klientu atsauksmes

valentins julija malpils muiza 1

Radīsim pasaku jūsu īpašajā dienā